Webbiu

Android Cihazlara Video Nasıl İndirilir?

Android Cihazlara Video Nasıl İndirilir ?

Kullandığınız android cihazlara video indirebilmek için elbette bir video indirme programına ihtiyacınız var. Şuan için android telefonlarda en çok kullanılan video indirme uygulaması tubemate olarak bilinmektedir. Ancak bu uygulamayı indirmek için android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması gerekmektedir. Uygulama 2.3 ve üzeri sürümlerde android de çok rahat çalışmaktadır. Tubemate uygulamasını indirmek için web tarayıcınızdan tubemate.net adresine giderek uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra apk cihazınıza yükleyerek kurulumu tamamlayınız. Yüklediğiniz uygulamayı çalıştırdıktan sonra birkaç onay daha gerekmektedir. Onay verdikten sonra programı rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

android-cihazlarda-video-indirme

Bu uygulama ile Dailymotion, vimeo, facebook, metacafe, youtube ve daha birçok siteden video indirme özelliği bulunmaktadır. Tubemate’nin indirme hızı diğer tarayıcılara göre daha iyi ve hızlıdır. Aynı anda 4 adet indirme sayısına kadar çıkabilirsiniz. Ayrıca ayarlar kısmından indirme hızını 50 mbps kadar yükseltebilirsiniz. Tubemate video indirme özelliğinin yanı sıra web tarayıcı olarak da kullanılabilmektedir. Telefonunuza program indirmeden video indirmeniz için youtube kanalı kullanılmaktadır. İzlediğiniz bir videoyu beğendiniz ve indirmek istediniz. Bunun için web tarayıcınızın arama motorunda yazan youtube adresinin http ile başlayan uzantısını www. İle birlikte silip başına ss eki getirerek video indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Buradan video kalitesini seçerek indirme işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca bunun için youtube’ye hiçbir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Üstelik indirme hızı gayet iyi ve kalitelidir. Free video downloader, mediaclip, video downloader, bedoink video ve 4shared downloader gibi birçok video indirme uygulaması bulunmaktadır. Birçok video indirme programı hız yönünden çok yavaş gibi görünebilir. Ancak bu sizi internet hızınızla alakalı bir durumdur. İnternet bağlantınız ne kadar hızlı ise indirme zamanı da o kadar erken olur.

 

Webbiu

Webbiu sitesinin Ceosu ayrı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir, 2011’de ilk sitesini açtıktan sonra web site işlerine başlamıştır.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.