Webbiu

Android Telefonumun Yazı Tipini Nasıl Değiştirebilirim?

Android Telefonumun Yazı Tipini Nasıl Değiştirebilirim?

Android işletim sistemi bir çok kişi tarafından kullanılıyor ilerleyen teknoloji ile çeşitli sürümleri ileride ilerliyor ve bir çok uygulaması değişiyor yeni özellikler geliyor ama yazı tipi olarak hep değişiklik yapmıyorlar ve kullanıcı bir süre sonra yapı tipinden sıkılıp değiştirmek için araştırma yapıyor telefondan kendi ayarı olarak boyutu ile oynayabilirsiniz bazı modellerde bir kaç yazı tipi font seçeneği de var ama bunlarda çok sıradan ve bizde size bu araştırma yapan arkadaşlara yardımcı olmak adına değiştirmek için neler yapabileceğinizi anlatacağız.

Google play’den bir çok kişileştirme uygulaması indirebilirsiniz. Bu sitede yazı tipi font olarak da bir çok uygulamayı bizlere sunmuşlardır bizde bir uygulamaları size anlatacağız.

1- Type Fresh Android uygulaması ile basit bir şekilde yazı tiplerini yedekliyor. Root erişimi gerektiren bu uygulama ile istediğiniz yazı tipine erişebiliyorsunuz etkin olması içinde seçip telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekiyor indirerek çok basit şekilde kullanabilirsiniz

2- iFont başlık olarak İOS uygulaması gibi sizi yanıltmasın Android için güzel bir font uygulaması bir çok yazı tipi ve boyut seçenekleriyle aradığınız uygulama olabilir.

3-Font Installer bu uygulama Android yazı tiplerini değiştirmek için kullanabileceğiniz en uygun ve en moda uygulama arkadaşlar. Root gerektiren bu uygulama ile dilediğiniz yazı tipini seçip telefonunuza yansıtabilirsiniz.Android sistemini değiştirdiği içinde yedek almanızda fayda vardır arkadaşlar.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.