Webbiu

En İyi Kamera Hangi Telefonda?

En İyi Kamera Hangi Telefonda?

Günümüzde akıllı telefonların kameraları büyük bir sorun haline getirilmeye başlandı. Sosyal medya üzerinde aktif bir şekilde kullanılan kameraların netliği, megapikseli kullanıcılar açısında oldukça değerli. Peki en iyi kamera hangi telefonda? Gelin bunu hep birlikte öğrenelim!

Daha öncesinde bu konuyla alakalı olarak bir çok sorunun sorulduğunu görebilirsiniz. Fakat bu sorunun asıl cevabını şimdi sizlere vereceğiz. Tüketiciler artık telefon almadan önce satışı sırasında telefonun performansından ziyade kamera performansını merak ediyor.
Hal böyle oluncada firmalar en iyi kameraya sahip olan akıllı telefonu üretmek için çaba gösteriyor. Bizlerde sizler için test ettik ve hangi akıllı telefonda en iyi kameranın bulunduğunu gördük. İşte sizlere yapılan testler hakkında bilgiler;

Testimizde Samsung S7 Edge, LG G5, HTC 10, Meizu Pro 6, Microsoft Lumia 950 XL, Huawei P9 gibi cihazlar yer alıyor. Yaptığımız testler sonrasında en iyi kameranın Samsung’da yer aldığını gördük. Evet, şaşırtıcı bir gerçek ama gerçekten en iyi kamera Samsung Galaxy S7 Edge’de yer alıyor. 12 MP’lik Dual Pixel kameraya sahip olan S7 Edge bu konuda diğer telefonların önüne geçti ve en iyi kameraya sahip olan telefon olarak belirlendi.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.