Webbiu

En İyi Torrent Siteleri (2016)

En İyi Torrent Siteleri (2016)

Sizler için bir araştırma yaptık ve 2016’nın en iyi torrent sitelerini bulduk. 2016 yılında torrent dünyasının en iyisi ve en popüleri kim oldu? Listemizde ilk sıralarda yer alan isimler; ”KickAssTorrents ve The Pirate Bay”. Evet şimdi listenin diğer kalanını açıklayacağız. İşte sizlere; ”2016’nın en iyi torrent siteleri”

Torrent siteleri Peer to Peer sistemiyle çalışmaktadır. Yani P2P sistemini benimsemişlerdir. Bu sistemi benimseyen siteler ise Dünya’nın en iyi ve en popüler siteleri oluyor. Bilindiği üzere ülkemiz ve diğer Dünya ülkeleri orjinal oyun, film, müzik satın almaya pek fazla sıcak yaklaşmıyor. Haliyle insanlar torrent’lere yöneliyor ve bir şeyleri korsan olarak indirmek istiyor. Bizlerde sizler için araştırdık ve 2016’nın en iyi torrent sitelerini derledik.

Torrent indirmek veya torrent kullanmak Dünya yasalarına göre yasaktır yani suç teşkil etmektedir. Herneyse biz şimdi sizler için Dünya’nın en iyi ve en popüler torrent sitelerini paylaşalım.

Listenin başında; ”KickAssTorrents” yer alıyor. Bu torrent sitesi 2008 yılında yayın hayatına başladı. KickAssTorrents’i takip eden diğer bir torrent sitesi ise The Pirate Bay. Bilindiği üzere TPB bu yıl çok fazla anıldı hatta Google tarafından TPB’e ceza bile verildi. 3. sırada yer alan torrent sitesi; ”Extra Torrent.” 4. sırayı ise TorrentZ kapıyor. Evet, liste bu şekilde uzuyor gidiyor yani bitmek bilmiyor.

1 comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.