Webbiu

Galaxy S7 Active Tanıtıldı

Galaxy S7 Active Tanıtıldı

Samsung’un dayanıklı telefon kategorisinde yer alan akıllı telefonlarına Active adı veriliyor. Samsung’un ise Active ailesine yeni bir akıllı telefon daha ekledi ve Galaxy S7 Active’i tanıttı. İşte sizlere Samsung Galaxy S7 Active hakkında bilgiler ve S7 Active’in özellikleri!

Samsung tarafından üretilen ve en dayanıklı telefonlar kategorisi olan Active serisine yeni bir model daha eklendi. Samsung’un yeni dayanıklı telefonu Samsung Galaxy S7 Active oldu. Galaxy S7 Active’in GSM operatörü olan AT & T tarafından verildi. Teknik bakımdan gayet üst düzey olan bu telefonun tasarımı da bir o kadar sağlam ve güzel gibi görünüyor. Değiştirilmiş bir kasa var ve özelliklere neredeyse normal S7 ile aynı şekilde.

Galaxy S7 Active’de normal S7 gibi IP68 sertifikası bulunuyor. Suya ve toza karşı dayanıklı olan bu telefonun askeri dayanıklılık garantiside bulunuyor. Yani düşmeye, darbeye, ısıya, şoka ve neme karşı gayet iyi bir şekilde kendisini koruyabilir.

Samsung Galaxy S7 Active’de diğer telefonlara göre daha büyük bir pil var parmak izi sensörü diğer telefonlara göre daha fazla gelişmiş durumda. S7 Active’in Quad HD çözünürlüğe sahip olduğu ve Super AMOLED’e sahip olduğu dile getirildi. İçerisinde ise Snapdragon 820 işlemci bulunmakta. Aynı zamanda bu dayanıklı telefon 4 GB RAM’e sahip durumda.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.