Webbiu

HTC One M9 Kullanıcılarının En Sık Karşılaştıkları Sorunlar ve Çözümleri

HTC One M9 Kullanıcılarının En Sık Karşılaştıkları Sorunlar ve Çözümleri

HTC ONE M9 önceki modellerden pek farklı bir şeyi olmamasına rağmen tasarımı ve donanımı sayesinde çok fazla kullanıcı için iyi bir telefon olmuştur ve her telefon gibi kullanıcıları sinirlendiren hataları sorunları olmuştur biz bugün en çok karşı karşıya gelinen sorunları hataları çözümleri ile ele alacağız.

Titreşim Sorunu

İlk sorun olarak bunu gördüm bir çok şikayet var bu sorun için şu adımları uygulamanız gerekecek çağrı yapma yüzünden *#*#3424#*#* çevirip kabul edin karşınıza HTC’nin test uygulaması çıkması gerekecek bu uygulamadan ‘Vibration Test’i seçin ve bir titreşim testi yapın bu test sonucunda da bir karşılık almazsanız garantiye yada bir telefoncuya başvurun.

Çift tıklama ile ekran açılmıyor
LG’nin özelliğe olan bu uygulamayı HTC’de getirdi ama çoğu kullanıcıdan şikayet aldı birde biz bakalım Ayarlar – Ekran Hareketleri – Motion launch hareketlerine girerek motoion launch seçeneğinin aktif olup olmadığına bakmanız gerek.

Batarya hızlı tükeniyor
Çoğu telefon markasının aldığı şikayeti HTC’de alıyor bunun içinde yapacağınız bir şeyler var bunlara bakalım birazda uzun oyun oynamak hızlı bitirir bunu herkes biliyordur zaten ve ekran parlaklığını en az seviyede kullanmaya çalışın oyun ve parlaklık batarya düşmanıdır. Sizlik bir sorun olmadan bataryadan şikayet ediyorsanız bunun için yapacağınız pek bir şey yok arka planda çalışan bir şey olmadığından emin olmanız yeterli olacaktır buda yeterli olmazsa garantiye bir göstermenizde fayda vardır.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.