Webbiu

iPhone 7 : Fiyat ve Özellikleri

iphone-7

Teknoloji sitelerindeki çeşitli dedikodulara bakılacak olursa, İphone ailesinin yeni üyesi hakkında bir takım şeyler söylemek mümkün.Android cihazlar kablosuz şarj özelliğine sahip.Bu ailenin yeni üyesi olan İphone 7’de de bu özelliğin bulunacağı tahmin edilmekte.

Başka söylentilere göre yeni telefonun hafızası öncekilerden farklı olmayacak.Yani İphone 7,16-32-64 Gb olarak piyasaya sürülecek.

Diğer bilgilere göre Apple,3 yeni modeli tanıtmaya hazırlanıyor.İphone 6 ve İphone 6 Plus’tan sonra 4 inçlik yeni modelin tanıtılacağı söylentisi mantıklı olabilir.

2014 yılında İphone 6’nın,safir kristal cam olacağı söylentileri gerçek olmadı.Ancak birçok İphone kullanıcısı ekranlarının çizilmesinden şikayetçiler.Bu konuda Apple bir hamle yapabilir ve İphone 7 model telefonların ekranları safir kristal cam olabilir.

Kablosuz şarj birçok Android telefonda bulunmakta.Ve Samsung’un önemli telefonu S6’da da mevcut.Bu yönden bakılacak olursa Apple rekabet ortamında bulunabilmek adına yeni modelinde kablosuz şarjı kullanabilir.

Webbiu

Webbiu sitesinin Ceosu ayrı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir, 2011’de ilk sitesini açtıktan sonra web site işlerine başlamıştır.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.