Webbiu

LG G Flex 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

LG G Flex 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

LG’den yeni bir amiral gemi geliyor. LG kısa bir süre önce LG Flex 3 adlı telefonla gündeme gelmişti ve şimdi tekrar aynı firma aynı model telefon ile gündemde. Samsung’un telefonuna benzer bir şekilde tasarlanılan bu telefonun en dikkat çekici özelliği kavisli ekrana sahip olması. Peki LG G Flex 3 tam olarak ne zaman tanıtılacak? LG G Flex 3’ün özellikleri neler?
LG sürekli olarak yeni bir telefon tanıtıyor. G Flex serisi de bu sürekli olarak tanıtılan telefonlardan bir tanesi. LG tarafında halen dedikodular dönüyor. Firmaya yakın olan bir diğer firma açıklama yaparak LG’nin G Flex 3 serisi adlı telefonunu yakın zamanda duyuracağını iddaa etmişti fakat halen LG tarafında bir kıpırdama yok ve bu telefon tanıtılmış değil. Bazı dedikodulara göre LG’nin G Flex serisini tamamladığı ve 3. serinin çıkartılmayacağı söyleniyor.

LG ise uzun bir sessizliğin sonrasında LG G Flex 3’ü çıkaracağını söyledi ve tanıtımının yapılacağı günü açıkladı. LG G Flex 3 tam olarak IFA 2016’da tanıtılacak. Berlin’de gerçekleştirilecek olan bir etkinlikte tanıtılacak olan bu telefonun 2 ila 7 Eylül arasında çıkartılması bekleniyor.

LG G Flex 3’ün Özellikleri Ne?

LG G Flex’in muhteşem bir tasarımı var ve muhteşem özelliklere sahip olan iddialı telefonlardan bir tanesi. Ekran büyüklüğü tam tamına 5.5 inç! Aynı zamanda G Flex 3, Samsung telefonları gibi kavisli bir ekrana sahip. Telefonun arka kamerası 16 megapiksel iken ön kamerası 8 megapiksel. LG G Flex 3’ün 4 GB RAM ile gelmesi bekleniyor.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.