Webbiu

Mark Zuckerberg Hacklendi!

Mark Zuckerberg Hacklendi!

Facebook kurucusuna büyük şok! Günümüzün en büyük ve lider konumda olan sosyal medya uygulamasının kurucusunun hesabı kısa süre öncesinde hacklendi! Facebook’un kurucusu ve geliştiricisi olan Mark Zuckerberg’in sosyal medya hesabına kötü niyetli hackerlar tarafından saldırı düzenlendi. İşte sizlere bu haber hakkında detaylı bilgiler!

Ne kadar zengin olursanız olun para size tam koruma yeteneği sunmuyor ve sağlamıyor. Mark Zuckerberg, Dünya’nın en zengin insanı olabilir fakat elde ettiği paralar kendisine tam koruma sağlamıyor! Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg’in Twitter başta olmak üzere Pinterest ve LinkedIn hesapları kötü niyetli hackerlar tarafından saldırıya uğradı.

Facebook sahibi olan Mark Zuckerberg’in diğer insanlar gibi farklı farklı uygulamalar içerisinde hesapları bulunmakta. Bu hesaplar üzerinden düzenli olarak paylaşım yapan Mark Zuckerberg kısa süre önce OurMine adlı hacker grubunun saldırısına uğradı. Facebook’un sahibi daha öncesinde bir kez daha LinkedIN hesabının şifresini çaldırmıştı ve bunun haberini size vermiştik. Bu sefer ise Twitter, Pinterest ve Linkedın hesaplarının şifresini çaldıran Zuckerberg büyük bir şok atlattı.

Hacker grubu instagram hesabını da hacklediklerini söyledi fakat instagram’da herhangi bir hacklenme söz konusu değildi. Google+ hesabında ise herhangi bir paylaşım söz konusu değil.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.