Webbiu

PDF Backlink – 2016

Merhabalar,

PDF Backlink konusuna değinmek istiyorum, 2015 ve 2016 yıllarına damga vuran ve çok etki, rekabet gören backlink çalışmasıdır. Unutmayın herkesin yaptığıyla değil herkesin yapmadığıyla ilgilenirseniz ödüllendirilirsiniz, pdf backlink’in çalışmalarının katkıları her geçen gün gözükmektedir.

PDF ile içerik yüklediğiniz PDF sitesi sizin sitenize link verir, makalenizin içinde geçireceğiniz link ile bunu PDF sitelerine yüklerseniz bunun hem sitenize backlink olarak geri döner hemde araştırma niteliğinde google’den sizlere ziyaretçi akışı olur.

Öncelikle PDF diye geçip durmayın, sitemden makaleleri alıp kopyalayalım gibi yanlış bir hataya asla düşmeyin . İçeriğiniz özgün olmalıdır, anahtar kelimeleriniz makalelerin içinde olmalıdır ve bu tanıtım yazısından ziyade bilgi veren bir konu olmalı, İnternet’ten para nasıl kazanılır ?, WhatsApp Web Nedir ? gibi konular olmalıdır.

pdf-backlink

Amacımız PDF açıp okuyan kişiye yararlı olmasını sağlamaktır, biz ziyaretçiyi bu şekilde önem gösterirsek aynı ilgiyi google bize fazlasıyla gösterir. Sizlere bu amaçla kullanabileceğiniz site listesini paylaşacağız.

PDF Backlink Siteleri ; 

Dosyaya dilerseniz Facebook Grup‘umuzdan ücretsiz olarak indirebilir, dilerseniz Web Sitemiz‘den indirebilirsiniz.

Rar Şifresi :  Rar şifresini öğrenmek için Facebook Grup‘umuzdan görebilirsiniz.

 

Webbiu

Webbiu sitesinin Ceosu ayrı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir, 2011’de ilk sitesini açtıktan sonra web site işlerine başlamıştır.

3 comments

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.