Webbiu

Sitede Kalıcı Oranını Arttırma – Yeni Yöntem

Merhabalar,

Yeni bir yöntem piyasaya çıktı, bunu haber siteleri piyasaya çıkarttı gerçekten etkili ve sağlam bir yöntem NTV kendi resmi internet sitesinde yapmış olduğu bu yöntemden daha sonra diğer haber siteleride bu yönteme geçti, alexaya %100 faydası olan ve sitede kalıcı oranını arttırma için gerçekten işe yarayan etkenlerden en büyük rolü bu üstlenmektedir.

Sabah Gazetesinin Sitesinden Örnek Link : http://www.sabah.com.tr/saglik/2016/03/21/cocuk-sahibi-olmak-isteyenler-dikkat

Web sayfasına girdikten sonra aşağıya doğru indiğinizde makalelerin hiç bitmediğini görebilirsiniz, aşağıya indiğinizde aynı kategorideki diğer içerikleri ajax ile saniyeler içinde sitede karşımıza getiriyor ve ilk makaleyi okuyan kişi diğer makaleye geçerek onuda okuyor ve sitede kalma oranını büyük düzeyde arttırıyor. Makalelerde geçiş yaptığı zamanda adreslerinde değişmesi çok önemli bir faktördür. 

Yeni çıkan bu yöntem ile çok güzel şeyler başarabilir, Alexa ve Sitede Kalıcı Oranınızı arttırabilirsiniz. Eğer böyle bir sistem yapabiliyorsanız işe yarayacağını gözlerinizle görebilirsiniz..

Webbiu

Webbiu sitesinin Ceosu ayrı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir, 2011’de ilk sitesini açtıktan sonra web site işlerine başlamıştır.

3 comments

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.