Yasal Bilgilendirme

Tüm Hakları Saklıdır / All Rights Reserved

© Telif Hakkı / Copyright

  •  Bu web sitedeki yazılar tamamı / kısmı Webbiu yazarların tarafınca yazılmış olup izinsiz şekilde hiç bir web sitede yayınlanması söz konusu değildir. İzin Alınarak yayınlanan yazıların hiç bir değişiklik yapılması söz konusu olmamalı.
  • Site yönetimi, yazarı, yazarları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunundan kaynaklanan hukuki ve cezai yollara başvurma hakkını saklı tutar.
  • Webbiu.com‘in tüm sayfalarının footer (altbilgi) kısmında ziyaretçilerin dikkatine “Bu sitedeki Fikir ve Sanat Eserleri, 5846 sayılı kanun ile gerek cezai gerekse hukuki düzenlemelerle korunmaktadır. Yazıların sahibi Webbiu.com’tir. Bu nedenle sitedeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.” uyarısı yapılmıştır. Webbiu.com’teki herhangi bir içeriğin kopyalanması halinde “bilinçsiz” yapılmadığı varsayılacaktır.

Sitemizde yayınlanan bütün yazılar, materyaller  Creative Commons 3.0 License lisansı altında korunmaktadır alıntı yapılarak yayınlanan sitelerde alıntı yaptığı adresi düzenlenmemiş şekilde yayınlanmalıdır.

info@webbiu.com ile iletişime geçerek sorunlarınızı yazabilirsiniz.