Webbiu

Yeni Nesil Web Blogu : Webbiu

Satın almış olduğumuz güzel bir alan adıyla yeni bir konsept oluşturma kararı aldık, profesyonel ekibimiz ile sizlere web hakkında bu zamana kadar bildiğiniz veya bilmediğiniz bütün kavramları açıklayacak nitelikte bilgiler sunmayı hedefliyoruz, bunun yanı sıra sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz backlink ve seo kaynaklarını herkesden önce Webbiu farklıya indirebileceksiniz. !

Sizler daha rahat erişin diye sizler için hazırlamış olduğumuz facebook grubu sayesinde dosyaları oradan’da indirebilir, Premium ayrıcalıklardan ücretsiz şekilde Facebook Grup sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz, ayrıca bazı zamanlar düşecek ve boşta olan domainleri sizlerle paylaşarak sizlere yatırımlık ve projelik için alan adları konusundada yardımcı olacağım.

Facebook Grup : https://www.facebook.com/groups/webbiu

Yeni nesil web bloguda neyin nesi ?

Yeni nesil dememin amacı açılıp kapanan, para için kurulmuş olan sitelerden ziyade gerçekten bilgi verebilecek bir web bloğu olacak, genellikle ücretli paylaşımlardan ziyade ücretsiz paylaşımlara daha önem göstereceğiz ve sizlere bu projemizde SeoBiu adı verdiğimiz ücretsiz yazılımı kullanımını ücretsiz olarak sunacağız ..

SeoBiu Nedir Bea ?

Tamamen Webbiu kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılacak olan SeoBiu projemizin amacı tek bir adresten size sunacağımız bir çok hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilmeniz olacaktır. Link Takip, Toplist gibi bir çok yazılımı ücretsiz olarak tasarlanmış olan SeoBiu projesi Webbiu projemizde siz değerli üyelerimize ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

Not :  SeoBiu yazılım şuan geliştirilmektedir, webmasterler için değişik projeler yapılacaktır.

SeoBiu proje detaylarına bu adresten ulaşabilirsiniz.

 

 

Webbiu

Webbiu sitesinin Ceosu ayrı zamanda Genel Yayın Yönetmenidir, 2011’de ilk sitesini açtıktan sonra web site işlerine başlamıştır.

Add comment

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.